NONSTOP INFOLINKA 604551771

Hledáte Dezinfekce která má význam? 

Doprava zdarma v rámci celé ČR.
Nenechte se odbýt obyčejnou dezinfekci postřikem. Nechte si od nás nacenit a sestavit kombinaci technologie tak aby dezinfekce byla opravdu účinná.


Dezinfekce probíhá za pomoci široko spektrálního přípravků a postupů který jsou baktericidní, MRSA, virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní, sporocidní.


Provádíme kombinovanou a širokospektrální dezinfekci pro kterou je  základ se zbavit hrubých nečistot pro maximální účinnou dezinfekceNebojte se kombinovat. Nejpoužívanější kombinace dezinfekce je použití UV zářičů s generátorem ozonů a s následným použitím elektrického mlhovače. 


OZÓNOVÝ GENERÁTOR


Generátor vytvoří ozón přeměnou kyslíku. Tento postup patří k velmi účinné a moderní formy dezinfekce omezuje se pouze na prostory které lze uzavřít. Tento způsob je velmi rizikový pro všechny organismy a proto je velmi důležité prostory před zásahem důkladně utěsnit a přizpůsobit tak aby nedošlo k zasažení nežádoucích organismů.


UV ZÁŘENÍ


Používáme kombinaci přístrojů s různou vlnovou délkou pro maximální účinnost. Tento postup patří k velmi účinné a moderní formy dezinfekce omezuje se pouze na prostory které lze uzavřít. Tento způsob je velmi rizikový pro všechny organismy a proto je velmi důležité prostory před zásahem důkladně utěsnit a přizpůsobit tak aby nedošlo k zasažení nežádoucích organismů.

ELEKTRICKÝ MLHOVAČ


Jedná se o ideální možnost Dezinfekce všech prostor téměř bez omezeni, s důkladným ošetřením povrchů bez vytvoření vysloveně mokrých povrchů jako je u postřiku. Vhodné využití je ve vnitřních čistých prostorech. Přístroj  používá profesionální dezinfekční přípravek.


STROJNÍ ROSIČ


Jejich nejlepší využití je ve velkých prostorech a místnostech  s vysokými stropy kde je možnost předměty ošetřit až do 8-10m. Jejich další výhoda je také v rychlé aplikaci která umožňuje rychle uvedení prostor do provozu. (haly, sklady atd.)

CHEMICKÝ POSTŘIK

  

Je vhodný pro né příliš členité prostory, spíše technického a skladovacího typu kde není riziko znehodnocení citlivého vybavení nebo necílových organismů a je potřeba nanést dostatečné množství přípravku. Postřik požívá dezinfekční přípravek  ve větším množství než mlhovač.

VÁPNĚNÍ POVRCHŮ


Tento druh ochrany se využívá na plošnou dezinfekci třeba zahrad a ploch třeba při zjištění ptačí chřipky u drůbeže a podobně. Tento druh dezinfekce je časově náročný a zanechává za sebou silnou vizuální stopu po delší dobu než ostatní druhy dezinfekce.

Ceník


Při kombinace jednotlivých způsobu jsou ceny razantně sníženy. V tomto případě je nejlepší nás kontaktovat a my vám přesnou ceny výpočtem a nabídneme vhodné kombinace.


OZÓNOVÝ GENERÁTOR

2* doprava a použití 1ks generátoru cca do 40 m2. Každý další použitý kus se účtuje navíc 200 Kč.

1200 Kč

UV ZÁŘENÍ

2* doprava a použití 1ks zářiče cca do 30 m2 (maximálně 2 místnosti). Každý další použitý kus se účtuje navíc 150 Kč.

1200 Kč

STROJNÍ ROSIČ

Minimální částka je 1200 Kč i s dopravou.

8-12 Kč/m2

ELEKTRICKÝ MLHOVAČ

Minimální částka je 1200 Kč i s dopravou.

8-15 Kč/m2

CHEMICKÝ POSTŘIK

Minimální částka je 1200 Kč i s dopravou.

8-12 Kč/m2

Kombinace byt/dům/kancelář

Mlhovač od 1200 Kč + generator 1ks 200 Kč + 1ks zářič 150 Kč

8-15Kč/m2

Kombinace pro provozy

Postřik/Rosič od 1200 Kč + generátor 1ks 200 Kč + 1ks zářič 150 Kč

8-12 Kč/m2

VÁPNĚNÍ POVRCHŮ 

Minimální částka je 1200 Kč i s dopravou.

8-12 Kč/m2

Vápnění pozemku