Vosy a Sršně Nonstop realizace a infolinka

Konzultace a Doprava zdarma

Záruka s reklamací zdarma


  • Zásah už v den objednáni a to i o víkendu.
  • Bezkonkurenční cena a garance vyhubení.
  • Služby v rámci celé ČR bez doplatku za dopravu.
  • Používáme nejkvalitnější přípravky na Českém trhu.
  • Děláme svou prací zodpovědně a poctivě.

Sršeň

Jedná se o chráněny hmyz, samozřejmě v případě ohrožení lidí a majetků je možné je vyhubit. Hnízdění, životní cyklus a hubení je stejné jako u vos. Stejně jako vosí hnízda, hnízda sršni nepřežívají zimu, jedině kdo přežije jsou oplozené samičky které si další rok budou zakládat své nové hnízda.

Sršně na rozdíl od vos jsou mnohem větší a agresivnější hlavně když jsou v ohrožení. Jejich hnízda jsou o proti šedým vosím  světle hnědé, dobře vrstvené aby jej chránili před chladem a bývají daleko větší.

Zásah prováděny námi je rychlý a účinný, výjimečně se stane že jeden zásah nestačí, v tom případě má zákazník nárok na reklamaci zdarma. Zásah provádíme aerosolem který zůstává v hnízdě několik hodin. Aerosol má 100% usmrcující účinnost zasaženého jedince. Je-li hnízdo viditelné tak jej zlikvidujeme celé ale je-li hnízdo ve zdi nebo v místech do kterých se nedá dostát, pak se nechává hnízdo po vyplynovaní přirozeně rozložit. Hnízdo sršeň už nikdy znovu nepoužijí, zbylé sršně které nebyly v hnízdě při zásahu samy bez královny zemřou do pár dnů.

Vosa

Jedná se o velmi nebezpečný hmyz, jejich hnízda můžou mít až 2000 jedinců. Hnízda staví většinou v krovech, v zemí, v otvorech stromů a podobně. Hnízdo je strukturou podobné papíru, vosy jej vytvářejí ze dřeva a díky tomu velmi dobře hoří.

Hnízda se nejčastěji hubí insekticidy na bázi plynů nebo aerosolu který dokáže proniknout do celého hnízda které jsou hluboko a vyhubit jej najednou. 

Zásah prováděny námi je rychlý a účinný, výjimečně se stane že jeden zásah nestačí, v tom případě má zákazník nárok na reklamaci zdarma. Zásah provádíme aerosolem který zůstává v hnízdě několik hodin. Aerosol na 100% usmrcující účinnost zasaženého jedince. Je-li hnízdo viditelné tak jej zlikvidujeme celé ale pokud je hnízdo v místech do kterých se nedá dostát, pak se nechává  hnízdo po vyplynovaní přirozeně rozložit. Hnízdo vosy už nikdy znovu nepoužijí, zbylé vosy které nebyly v hnízdě při zásahu samy bez královny zemřou do pár dnů.

Potřebujete zjistit bližší informace nebo si chcete objednat službu?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.