RECENZE

Nově jsme se rozhodli recenze shromažďovat zde


Zde můžete zanechat vaši zpětnou reakci za kterou budeme vděční.


04.02.2022 20:17
Chtěl bych poděkovat a zároveň doporučit tuto firmu, solidní jednání a hlavně dobrá práce za rozumnou cenu. 

Marian C...... 


11. 2. 2022, 10:50

Zdravím vás a chtěla bych tímto e-mailem poděkovat p. Filipovi Kotkolíkovi i jeho kolegovi za jejich práci při likvidaci spouště po holubech na mém balkóně v 8. patře na adr. Ostrava, J. Matuška 27/ 1. Bydlím zde 9 let a před dvěma roky se jim zde tak zalíbilo, že vloni už tam vyvedli 4x mladé. Nevěděla jsem si s nimi rady. Pokáleli vše a káleli i na balkóny v nižších patrech. Podotýkám, že jsem je tam nikdy nelákala na nějaké zbytky jídla. Nikdy!. V listopadu 2021 zlikvidovali p. Kotkolík a jeho kolega tu hrůzu. Pracovali rychle a precizně.
V únoru se mi na balkóně objevil holub. A co s ním ?! Proletěl malou mezerou pod zábradlím a byl dokonce tak chytrý, že za 2-3 hodiny tamtudy také vyletěl. Po zavolání p. Kotkolíkovi ten ihned přijel a natáhnul tam lanko, za což chci mu moc touto cestou poděkovat.
Za tak vzornou práci je třeba vašim zamětnancům poděkovat.

 Alena M......


25. 10. 2021, 13:15 

Dobrý večer,
děkuji vám za vaši perfektně provedenou práci. Jsme velice rádi že jsme si vybrali právě vás. Budeme vás jen doporučovat. Váš zaměstnanec byl velice pečlivý a všechno nám vysvětlil. Již pár dní po prvním zásahu jsme našly pouze mrtvé štěnice. Zaměstnanec nám vysvetlil že jeden zásah bude stačit ale pro získání záruky je potřeba mít dva, proto bych se milé ráda domluvila na druhý zásah.
Děkuji Petra W...... 


20. 10. 2021, 21:19

Dobrý večer,

veľmi pekne Vám ďakujem za super služby. Musím pochváliť Vašich chalanov. Fakt sme boli milo prekvapení, chalani sú makači, svoju prácu vedia perfektne obstáť, sú zohratí, ochotní a čo ma v dnešnej dobe prekvapilo - zdvorilí.

Profesionáli, ktorých si určite vo firme držte a vážte, lebo takých je málo. (aspoň tu na SK).

Napokon sa dezinfikovalo plynom -ale to Vám isto povedali.

Budem čakať na faktúru od Vás, a obratom Vám ju uhradíme.

Ďakujeme pekne a pekný zvyšok večera.

Michaela R.............