Nonstop realizace a infolinka

Konzultace a Doprava zdarma

Záruka s reklamací zdarma


  • Zásah už v den objednáni a to i o víkendu.
  • Bezkonkurenční cena a garance vyhubení.
  • Služby v rámci celé ČR bez doplatku za dopravu.
  • Používáme nejkvalitnější přípravky na Českém trhu.
  • Děláme svou prací zodpovědně a poctivě.

Základní informace:

Hubení mravenců je pro běžného člověka, často nekonečný souboj který často končí ti že se člověk s mravenci smíří a počká na podzim až mravenci zmizí sami. Toto ovšem neplatí pro mravence faraóny. Tito mravenci žijí v lidských obydlích a proto jim zima neublíží. Mravenec faraón nemá problém procestovat celý panelový dům, o proto normálním mravencům jsou faraoni schopni mít v kolonii nekonečné množství královen což je hlavni problém jejich hubení.

Jak se připravit na zasahá?

Zásah z pravidla probíhá v oblasti kuchyně, chodby a koupelny. V těchto prostorách je potřeby uklidit všechny potraviny a vybavení kuchyňské linky, a zpřístupnit obvody místností.  V okolních prostorách probíhá ochrana pomoci gelu a nástrah jak preventivní ochrana.

Před a hlavně po zásahu je důležité udržovat čistotu, všechny potraviny je třeba mít kvalitně uskladněny aby se mravenci plně soustředily na jedové nástrahy. Pro hubení většinou postačí jeden zásah při větším výskytu je lepší zásah opakovat do 3 týdnů od prvního. Vyhubení mravenců není okamžité, čeká se na otrávení celého hnízda i s vajíčky které se postupně do-líhnou. 

Čím hubit?

Při hubení mravenců se nedá spolehnout pouze na postřik který nedokáže zabít královnu na kterém závisí celá kolonie.

Dezinsekce od nás: Ideální je kombinace gelu, nástrah a postřik který omezí pohyb mravenců pouze na oblast blízko hnízda.

Svépomoci: Veřejně prodejné přípravky často nedokážou vyřešit problém kvůli nízké koncentraci účinné látky. Pro úplné vyhubení veřejně prodejnými látky  je potřeba je pravidelně doplňovat což je časově a finančně náročné.

Kde hubíme....

Nejčastější výskyt mravenců v domě či bytě je v blízkosti kuchyně nebo jiného zdroje potravy a vody.

Zásahy probíhá v místě výskytu a s prevencí okolních prostor tak aby se zamezilo jejich šíření.

Potřebujete zjistit bližší informace nebo si chcete objednat službu?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.