Mol/Zavíječ Nonstop realizace a infolinka

Konzultace a Doprava zdarma

Záruka s reklamací zdarma


 • Zásah už v den objednáni a to i o víkendu.
 • Bezkonkurenční cena a garance vyhubení.
 • Služby v rámci celé ČR bez doplatku za dopravu.
 • Používáme nejkvalitnější přípravky na Českém trhu.
 • Děláme svou prací zodpovědně a poctivě.

Základní informace:

Mol šatní je celý světlý s velikosti do 1cm, zatímco mol potravinový má půlku těla světlou a druhou tmavší, s velikosti 1-1,5cm. Další indicií k určení druhu mola je místo kde se vyskytuje. Moli se zdržují a množí tam, kde mají zdroj potravy. Takže moli, kteří vám létají ve spíži nebo v kuchyni budou moli potravinoví, zatímco v šatní skříni nebo ložnici se bude vyskytovat mol šatní.  

Ročně mají podle teploty od dvou do pěti generací.  Samička naklade 50-80 vajíček v jedné až dvou snůškách na vlněnou látku v tmavých, vlhkých a teplých místech. Po snůšce samička následně umírá.

Jak se připravit na zasahá?

 • V případě mola šatního je zásah cílený na ložnice, obývací pokoje a dětské pokoje. 
 • Vždy je potřeba očistit podlahové plochy a většinu ploch v kuchyni tak aby postřik mohl kvalitně účinkovat co nejdelší dobu. Dále je potřeba odstranit všechny zbytky potravy, udržovat čistotu v celých prostorech po zásahu.
 • slabý výskyt: Zásah probíhá v oblasti kuchyně koupelny a WC. Proto je důležité v těchto prostorech zpřístupnit obvody místností. V kuchyni je potřeba vyklidit všechen nábytek a nejlépe jej odsunout od zdi tak aby mohlo dojit k maximálnímu možnému ošetření.
 • střední výskyt: Zásah probíhá v oblasti kuchyně koupelny, WC a chodby. Proto je důležité v těchto prostorech zpřístupnit obvody místností. V kuchyni je potřeba vyklidit všechen nábytek a nejlépe jej odsunout od zdi tak aby mohlo dojit k maximálnímu možnému ošetření.
 • silný výskyt: Zásah probíhá v oblasti kuchyně koupelny, WC a ve všech pokojích. Proto je důležité v těchto prostorech zpřístupnit obvody místností. V kuchyni je potřeba vyklidit všechen nábytek a nejlépe jej odsunout od zdi tak aby mohlo dojit k maximálnímu možnému ošetření.
 • ostatní prostory: příprava specifických prostor se může postup lišit dle jednotlivých specifikací, v tomto případě je lepší nás kontaktovat.

Čím hubit?

Některé firmy používají špatné přípravky nebo špatnou kombinaci. V takovém případě daná firma provádí zásah opakovaně bez úspěchu úplného vyhubení. Stejné problémy mají lide s volně prodejnými přípravky.

Naše firma kombinuje přípravky v maximální možné kombinaci. Díky tomu můžeme našim zákazníkům dát záruku na naše služby s garancí úplného vyhubení.

Profesionální přípravky nelze silou a kvalitou srovnávat s volně prodejnými přípravky

 • *postřik: vždy používáme minimálně 3 účinné látky v koncentraci a kombinaci kterou nelze veřejně zakoupit. Proto s volně prodejnými přípravky nelze docílit stejného výsledku a mnohdy si občané nemohou úplně vyhubit hmyz sami.
 • *plyn/aerosol: tyto přípravky slouží pouze k doplnění postřiku pro rychlejší vyhubení při silném zamoření.
 • *lepové pasti: slouží pouze pro monitorování výskytu. Použitím pouze lepových pasti nikdy nedojde k úplnému vyhubení.

Kde hubíme....

Byty a domy: mol se vždy začíná šířit z oblasti kde nachází potravu a právě v těchto místech by měl proběhnout nejdůkladnější zásah. Hmyz lze najít takřka v celém bytě či domě a dokáže velmi rychle zasáhnout i okolní byty, pro je důležité provést monitoring i v okolních bytech. Zásah se vždy přizpůsobuje aktuálnímu zamoření a proto nelze přesně předem označit všechny místa kde bude zásah potřeba provést.

Ostatní prostory: Zásah se vždy přizpůsobuje aktuálnímu zamoření a proto nelze přesně předem označit všechny místa kde bude zásah potřeba provést. Ve většině případech se provádí zásah v cele budově.

Potřebujete zjistit bližší informace nebo si chcete objednat službu?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.